WhatsApp’ın Yeni Netflix Özelliği


WhatsApp geliştiricileri, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamasının Android sürümünü güncellediler. Kullanıcılara sunulan güncelleme, aylar önce iOS platformunda kullanıma sunulan ve Netflix içeriklerinin doğrudan WhatsApp’tan izlenebilmesini sağlayan bir özelliği Android’e kazandırıyor.

Aslına bakacak olursak WhatsApp geliştiricilerinin kullanıma sundukları bu yeni özellik, ilk olarak geçtiğimiz kasım ayında ortaya çıkmış, geliştirici ekip bu yeni özelliği iOS platformunda kullanıma sunmuştu. Pek çok tüketici için kullanışlı olacak bu özellik, WhatsApp’taki Netflix içeriklerinin doğrudan uygulama içerisinden açılmasını sağlıyor. Kullanıcılar bu sayede, tıpkı YouTube videolarında olduğu gibi Netflix videolarında da herhangi bir yönlendirmeye ihtiyaç duymuyorlar.

WhatsApp geliştiricilerinin Android platformu için sunduğu yeni sürüm, “2.20.123” koduna sahip ve kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Yani eğer sizler de WhatsApp uygulamasını Google Play Store aracılığıyla güncellerseniz, uygulamanın yeni sürümünü kullanma imkanı yakalamış olacaksınız. Haberimizin başında da belirtmiş olduğumuz gibi WhatsApp’ın bu özelliği, iOS platformunda zaten bir süredir kullanılabiliyor.


Like it? Share with your friends!

Beyza Kozcu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir