Ve Fatih Terim resmen açıkladı! Emeklilik….

Ve Fatih Terim resmen açıkladı! Emeklilik….

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve tüm dünya yayılan corona virüsü, Türkiye’de de etkisini gösterirken can kayıplarına neden olmuştu. Öte yandan Galatasaray’da da teknik direktör Fatih Terim’in geçtiğimiz günlerce coronavirüse yakalandığı açıklanmıştı. Sarı kırmızılı teknik direktör, coronavirüsü testlerinin ardından hastaneye kaldırılırken, akıllara ‘taburcu olduktan sonra emekli olacak mı?’ soruları gelmişti. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bu soruların cevabını verdi! İşte yaşanan son gelişmeler…

Galatasaray’ın hocası Fatih Terim, ailesinden gelen “Artık işi bırak, bizimle kal” çağrılarına kulak tıkadı. Görevine devam edeceğini açıkladı.

Hastane odasından taraftara ve öğrencilerine mesaj yolladı: “Ne bırakması. Daha güçlü olarak aranıza döneceğim. Çıkar çıkmaz Florya’dayım.”

DAHA GÜÇLÜ DÖNECEĞİM

Pazartesi gününden bu yana coronavirüs tedavisi için hastanede bulunan Fatih Terim, Türk futbolunun gündemindeki isim durumunda… Hastalık süreci nedeniyle büyük bir endişe yaşayan eşi ve kızlarından “Artık dinlen” çağrısı alan tecrübeli teknik adamın kesin kararını verdiği öğrenildi.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir