Resmen duyurdu! Galatasaraylı Mariano’dan ayrılık açıklaması.

Resmen duyurdu! Galatasaraylı Mariano’dan ayrılık açıklaması.

Galatasaray’da son dakika transfer gelişmesi… Sarı kırmızılıların Brezilyalı futbolcusu Mariano, Fox Brazil’e özel açıklamalarda bulundu. 33 yaşındaki futbolcu, yaptığı konuşmada “Planım Brezilya’ya dönmek, gerçekten geri dönmek istiyorum, ailem de öyle” dedi. İşte o açıklamalar…

Galatasaray’da ayrılık rüzgarı… Sarı kırmızılılarda sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Mariano, Fox Sports Brezilya’ya önemli açıklamalarda bulundu.

Adı sıkça ülkesinin takımlarıyla da anılan yıldız futbolcu, geleceğine dair yaptığı konuşmada Galatasaray’dan ayrılacağını ve Brezilya’ya gideceğini açıkladı.

Mariano’nun konu ile ilgili açıklamaları şu şekilde;

“Planım Brezilya’ya dönmek. Gerçekten geri dönmek istiyorum, ailem de öyle. Bizim isteğimiz bu yönde. Şu anda olduğum yerden keyif alıyorum. Son 10 maçta 5 asist yaptım ve bu Galatasaray’da geçirdiğim en iyi zaman dilimi. Dört yıl daha harika maçlar çıkarabilecek fiziksel seviyeye sahibim. Brezilya’daki bazı kulüplerle görüştüm. Etik olmadığı için takım ismi vermeyeceğim. Sözleşmemin son dönemlerinde olduğu için benimle iletişime geçmek isteyen kulüplere açık kapı bıraktım.”

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir