Kulübünü tehdit etti! ‘Anthony Nwakaeme gelirse…’

Trabzonspor’da oynadığı futbolla izleyenleri kendine hayran bırakan Anthony Nwakaeme’nin adı kısa süre önce Al-Hilal ile geçmeye başlamıştı. Arap basınından çıkan haberler bu girişimi doğrularken,Al Hilal futbolcusu Salem Al-Dawsari’den kulübünü şoke eden bir ikaz geldi. 

Trabzonsporlu Anthony Nwakeme, adının geçtiği Al Hilal kulübünde büyük karışıklığa neden oldu… Arap medyasında yer alan habere göre Al Hilallı futbolcu Salem Al-Dawsari, bu transferin gerçekleşmesi halinde ayrılacağını söyleyerek tehdit etti.

Haberin detaylarınde şu bilgilere yer verildi;

“Al Hilal’ın olası transferi, Salem Al-Dawsari’nin kulübünü tehdit etmesine neden oldu.

Salem Al-Dawsari, Türkiye Ligi’nin lideri Trabzonspor’un Nijeryalı kanat-forvet oyuncusu Anthony Nwakeme’nin transfer edilmesi halinde kulübüne ayrılacağını iletti.

Anthony Nwakaeme, sol kanatta forma giyiyor. Salem Al-Dawsari de aynı pozisyonda forma giyiyor. Bu da, Al-Dawsari’yi önümüzdeki dönemde kulübede oturma riskiyle karşı karşıya tutuyor.”

Anthony Nwakaeme bu sezon Trabzonspor formasıyla 37 müsabakada rol alırken 13 gol 11 asiste imza atmıştı. Salem Al-Dawsari ise 18 müsabakada forma giyerken 3 gol 4 asistle oynamıştı.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir