Dybala’nın nişanlısı virüsün bulaştığı ismi açıkladı!.

Dybala’nın nişanlısı virüsün bulaştığı ismi açıkladı!.

Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü, birçok dünya yıldızı futbolcuya da bulaştı. O isimlerden bir olan ve günlerdir karantina altındaki Juventus’un yıldız oyuncusu Paulo Dybala’nın nişanlısı Oriana Sabatini, yaptığı paylaşımda virüsün kimden bulaşmış olabileceğini açıkladı. İşte detaylar…

Corona virüsüne yakalanan ve günlerdir karantinada olan Juventus’un yıldız futbolcusu Paulo Dybala’nın nişanlısı Oriana Sabatini’den kötü haber geldi.

“SANIRIM RUGANI’DEN BULAŞTI”
Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan ve hastalık sürecini anlatan Sabatini; “Sanırım Dybala ve Rugani’nin iletişiminden kaynaklı olarak virüs bana da bulaştı. İlk testten bu yana 15 gün geçti. Hala pozitifiz ve evimizde karantinadayız.” dedi.

Sürekli durumlarının sorulduğunu ve açıklama yapmak zorunda kaldığını söyleyen Arjantinli şarkıcı; “21 Mart’ta Dybala ve benim test sonuçlarımız pozitif çıktı. O günden beri tedavi olduk ve evden çıkmadık.” sözlerini kullandı.

“3 GÜN ÖNCE NEGATİF ÇIKTIM AMA…”
“3 gün önce bana yapılan testin sonucu negatif çıktı. Hastalığı atlattığımı düşündüm ve sevindim. Ancak bugün yapılan test yeniden pozitif çıktı. Ne olduğunu ben de anlamadım. 3 gün önceden bugüne ne değişti?Yani hala virüs taşıyorum.”.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir