Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AVM’li koronavirüs paylaşımı ile vatandaşları uyardı: Riski görün

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AVM’li koronavirüs paylaşımı ile vatandaşları uyardı: Riski görün

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından AVM görseli ile maske ve sosyal mesafenin öneminin anlatıldığı bir video paylaşarak, “Virüsten uzak durmanın yolu, maske ve sosyal mesafedir. Kimin virüs taşıdığını bilemezsiniz. Tedbiri elden bırakmayın. Riski görün” uyarısında bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüs salgınında tedbirleri elden bırakmamak adına vatandaşlara kişisel sosyal medya hesabından bir dizi uyarıda bulundu.

“KİMİN VİRÜS TAŞIDIĞINI BİLEMEZSİNİZ”


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal mesafe ve maske kullanımı ile ilgili AVM’den bir görsel ve video ile yaptığı paylaşımda, “Virüsten uzak durmanın yolu, maske ve sosyal mesafedir. Ev dışında mutlaka maske takın ve sosyal mesafeyi koruyun. Kimin virüs taşıdığını bilemezsiniz. Tedbiri elden bırakmayın. Riski görün.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Bakan Koca’nın paylaştığı video ise şu ifadeler yer aldı: “Keşke görebilseydik, o zaman koronavirüsten kolayca kaçınabilirdik. Tedbiri elden bırakmayın, ev dışında mutlaka maske takın ve sosyal mesafeyi koruyun. O zaman koronavirüs de sizi göremez.”

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir