Koronaya yakalanan Haydar Baş yoğun bakıma alındı!

Koronaya yakalanan Haydar Baş yoğun bakıma alındı!

Trabzon’un Akçaabat ilçesine bağlı Sarıtaş Mahallesi’ndeki evinde bulunan BTP Genel Başkanı Haydar Baş ve ailesinden 8 kişinin ‘Covid-19’ testleri pozitif çıktı. Yoğun bakıma alınan Haydar Baş’ın yaşadığı mahalle de karantinada.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş ve ailesinden 8 kişinin ‘Covid-19’ testlerinin pozitif çıktığı belirtildi. Memleketi Trabzon‘da olan Baş ve ailesinin, özel hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

YAŞADIĞI MAHALLE KARANTİNA ALTINDA

Akçaabat ilçesine bağlı Sarıtaş Mahallesi, Corona virüs vakaları nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla karantinaya alındı. Salgın yüzünden bir süredir memleketi Trabzon’da Sarıtaş Mahallesi’ndeki evinde bulunan BTP Genel Başkanı Haydar Baş ve ailesinden 8 kişinin ‘Covid-19’ testlerinin pozitif çıktığı belirtildi. Baş ve ailesinin, Corona virüs nedeniyle Akçaabat’taki özel hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

YOĞUN BAKIMA ALINDI

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Lütfullah Önder, Corona virüse yakalanan Genel Başkanları Haydar Baş’ın 4 gündür tedavi altına tutulduğu hastanede bugün yoğun bakıma alındığını açıkladı.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir