Corona virüsü olan hasta böyle isyan etti

Corona virüsü olan hasta böyle isyan etti

Vaka sayısının 35 bin 713 olduğu, hayatını kaybedenlerin sayısının ise 2 bin 978’i bulduğu İtalya’da çok zor günler yaşanıyor. Salgından en ağır etkilenen kent olan kuzeydeki Bergamo’da cenaze işlemlerine yetişilemiyor. Ülkenin virüsten en kötü etkilenen bölgelerinden biri olan Cremona’da bir hastaneden gelen görüntüler ise olay yaratacak cinsten. İngiltere’de de durum ciddileşiyor. Londra’da yaşayan 39 yaşındaki bir kadının Corona virüsüne yakalandıktan sonra hastane yatağında çektiği video, nefes almakta nasıl zorlandığını gözler önüne serdi.

39 yaşındaki Tara Jane Langston, İngiltere’nin başkenti Londra’da garsonluk yapan bir spor tutkunu.

Kendini hasta hissetmeye başladığında acil servise kaldırılan Tara’ta corona virüsü teşhisi kondu. Genç kadın hastalığın etkilerini çarpıcı bir video ile gözler önüne serdi.

İki çocuğu ve eşiyle Polonya gezisinden döndükten sonra göğüs enfeksiyonu teşhisi konulan Tara Jane Langston’a antibiyotik tedavisi verildi. Ancak Tara Langston bir türlü iyileşmiyordu.

Geçtiğimiz cazar günü ambulansla Londra’daki Hillingdon Hastanesi’ne götürülen kadının corona virüsü testi pozitif çıkınca hemen yoğun bakıma alındı.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir