Corona virüsü futbol camiasından can aldı!

Corona virüsü futbol camiasından can aldı!

İspanya’nın Atletico Portada Alta takımında antrenörlük yapan 21 yaşındaki Francisco Garcia’nın, corona virüsü sebebiyle hayatını kaybettiği açıklandı. Francisco Garcia’nın ölümü futbol dünyasında büyük üzüntüye neden olurken, genç futbol adamının kanser tedavisi de gördüğü öğrenildi.

İspanyada etkisini arttırarak devam ettiren corona virüs nedeniyle futbol camiasından bir kişi hayatını kaybetti. İspanya’nın Malaga şehri takımlarından Atletico Portada Alta’nın 21 yaşındaki antrenörü Francisco Garcia’nın virüs nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

KULÜPTEN AÇIKLAMA

2017-2018 sezonunda Malaga ekibinde çalışmalara başlayan antrenör için kulüpten, “Hayatını kaybeden koçumuz Francisco Garcia’nın ailesine, arkadaşlarına ve yakın arkadaşlarına en derin taziyelerimizi iletiyoruz. Sensiz ne yapacağız Francis? Şüphesiz seni sonsuza kadar unutmayacağız” açıklaması yapıldı.

“Şok içindeyiz”

Atletico Portada Kulübü Başkanı Pepe Bueno, Garcia’nın ölümüyle ilgili yaptığı açıklamada, “Çok iyi bir çocuk ve çok iyi bir antrenördü. Hala şok içindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir