Corona virüs testi negatif çıktıktan iki gün sonra öldü!

Corona virüs testi negatif çıktıktan iki gün sonra öldü!

Her geçen gün vaka ve ölüm sayısının arttığı Corona virüsü salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 8 bine yaklaşırken, 200 bin’e yakın enfekte bulunuyor. Dünyanın pek çok ülkesinde acil durum çağrıları verilirken, Hong Kong’da yaşanan o olay akıllara durgunluk verdi. Sahibi karantinaya alınınca teste sokulan ve negatif sonuç alınınca eve gönderilen köpek, iki gün sonra öldü.

Dünya Corona virüsü haberleri ile çalkalanmaya devam ediyor. Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde önce Çin’i daha sonra da tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü şuana kadar 8 bine yakın insanın hayatını kaybetmesine neden oldu. 200 bin civarında insanda görülen virüs ile ilgili pek çok ülke acil durum çağrısı verirken, Hong Kong’da yaşanan o olay herkesi şoke etti. Sahibi karantinaya alınınca teste sokulan ve negatif sonuç alınınca eve gönderilen köpek, iki gün sonra öldü.

Dünya Hong Kong’da yaşanan o son dakika haberini konuşuyor. Sahibi karantinaya alınınca teste sokulan ve negatif sonuç alınınca eve gönderilen köpek, iki gün sonra öldü.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir