18 yaşındaki genç kız, eski sevgilisinin evini taşlayıp annesini bıçakladı

18 yaşındaki genç kız, eski sevgilisinin evini taşlayıp annesini bıçakladı

Ankara’nın Mamak ilçesinde 18 yaşındaki genç kız, eski sevgilisinin oturduğu binanın önüne giderek penceresini taşladı. Genç kız, kendisine engel olmak için inen eski sevgilisinin annesini de bıçakladı.

Ankara‘nın Mamak ilçesinde Büşra G. (18), eski sevgilisi Seyfullah K.’nin (23) oturduğu binanın önüne giderek penceresini taşladı. Büşra G, kendisine engel olmak için aşağı inen, eski sevgilisinin annesi Fadime K’yi de bıçakla yaraladı. Bu anlar, güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

ESKİ SEVGİLİSİNİN EVİNİ TAŞLADI

Olay, saat 11.00 sıralarında, Mamak’ın Şahapgürler Mahallesi 1246’ncı Sokak’ta meydana geldi. Büşra G, bir süre önce ayrıldığı ve aynı mahallede yaşayan eski sevgilisi Seyfullah K’nin ailesi ile birlikte oturduğu apartmana gitti. Koronavirüsle mücadele kapsamındaki sokağa çıkma yasağını da ihlal eden Büşra G, binanın giriş katında oturan Seyfullah K’nin evinin penceresini taşlamaya başladı.

ESKİ SEVGİLİNİN BABASI DA BIÇAKLANDI

Kavga sırasında olay yerine gelen Büşra G’nin babası Hakan G. de yanındaki bıçakla Necati K’ye saldırdı. Seyfullah K. de dışarı çıkarak eski sevgilisi ve onun babasına müdahale etti. Büşra , bu sırada eski sevgilisini de bıçaklamaya kalkıştı. Genç kız ile babası Hakan G, bir süre sonra olay yerinden kaçtı.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir