Corona virüsü paniği büyüyor! ABD’den gelen son dakika görüntüleri şaşkınlık yarattı!

Corona virüsü paniği büyüyor! ABD’den gelen son dakika görüntüleri şaşkınlık yarattı!

 Corona virüsü ile boğuşan ABD’den dikkat çeken fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Ülkede 108 kişi hayatını kaybederken, 7 bine yakın kişide vaka görüldü. Her geçen gün panik artarken, halk marketlere hücum etti. Marketlerde en çok tüketilen ürünler peçete ve el temizleme jelleri oldu. Bazı süper marketler tuvalet kağıtlarını polis korumasında satmaya başladı.

Corona virüsü tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken, ABD ağır bedeller ödeyen ülkeler arasında yer alıyor. Ülkede sağlık sistemindeki yetersizliklere karşı isyan büyürken, bir yandan da marketlere akın ediliyor. Dezenfektanlar, selpaklar ve tuvalet kağıtları raflarda tükenirken, bazı süpermarketler çözümü polis kontrolünde satışta buldu.

POLİS KORUMASIYLA SATIŞ

Çin’de hayat normale dönerken corona virüsü ABD’yi kasıp kavuruyor. ABD’de halk marketlere akın ederken, evde gıda ve temizlik stokları yapılıyor. Birçok kişi marketlerde temizlik ürünleri nedeniyle karşı karşıya geliyor. Sert tartışmaların yaşandığı marketler çözümü polis ve güvenlik eşliğinde satışlarda buldu.

İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

ABD’nin en büyük süpermaket zincilerinden Walmart’ta görevlendirilen polis memuru ve güvenlik görevlileri tuvalet kağıtlarının başında nöbet tuttu. Polislerin tuvalet kağıdı başında silahla nöbet tuttuğu fotoğraflar sosyal medyanın gündemine oturdu. İlginç kareler binlerce kez paylaşıldı.

JELLER VE TUVALET KAĞIDI KAPIŞ KAPIŞ

Coronavirüs tehlikesi ile birlikte süpermarketlerde tükenen ürünler arasında tuvalet kağıtları ve el temizleme jelleri birinci sırada.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir