Corona Virüsü İklim Aktivistleri/Küreselciler Yapmış Olabilir Mi?

Corona Virüsü İklim Aktivistleri/Küreselciler Yapmış Olabilir Mi?

Son aylarda tüm Dünya’yı kasıp kavuran (sadece belli kişilerin hastalandığını ve sadece, yine belli kişilerin; kronik hastalığı olanlar, zayıf/düşkün/çok yaşlı kişiler) Corona virüsü (covid-19) iklim aktivistleri tarafından bir çeşit nüfus azaltma veya bir çeşit Dünya’nın kısa süreliğine insan kontrolünden çıkması ve düzelmesi için yapılmış olabilir mi? Ayrıntılar burada..!

Avustralya yangınlarından sonra ortaya çıkan bu virüs, giderek artan insan tahribatını engellemek için yapılmış olabilir. Çok fazla alanın zarar görmesi, iklimsel sorunlar yaratmaya başlaması, insanların şehirleşme ve betonlaşma çabaları, fabrikalaşma, içme kaynaklarının tükenmesi, insan sayısının artması, gelecekteki insanlar için düzgün koşullar yaratmıyor.

Bir anda parlayan, Birleşmiş Milletlerde konuşan, Avrupa Komisyonuna yasa kabul ettiren Greta Thunberg nasıl bir anda bu kadar popüler oldu? Kendisinin o koltuklarda tüm Dünya uluslarına seslenmesini sağlayan güç neydi? Basit bir iklim aktivisti nasıl bu kadar önemli yerlerde ülkeleri suçlayabiliyor? Arkasında olan güç ne?

Ve bahsettiği konular genelde çocukların geleceği, yukarıda bahsettiğim “şehirleşme ve betonlaşma çabaları, fabrikalaşma, içme kaynaklarının tükenmesi, insan sayısının artması” konularını ele alarak şu anki yetişkinleri suçluyordu.

Bu bahsettiğim tüm konular şahsıma ait kendi düşüncelerimdir. Hepsi sadece bir “komplo teoridir

KULLANDIĞIM TÜM GÖRSEL KAYNAKLAR

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir