Ünlü sunucu Oylum Talu ve Methi Bengisu boşanma kararı aldı

Ünlü sunucu Oylum Talu ve Methi Bengisu boşanma kararı aldı

Başarılı televizyoncu Oylum Talu, 7 sene önce evlendiği eşinden boşanma kararı aldı. Ayrılık nedenleri henüz bilinmeyen çiftten Talu, ailesine evinde yaşamaya başladı.

BOŞANMA NEDENLERİ BİLİNMİYOR

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, köşe yazısında Oylum Talu’nun boşanacağını söyleyerek şunları aktardı: “Son yıllarda ardı ardına gelen boşanma ve ayrılık haberleri, maalesef Covid-19 salgını döneminde de devam ediyor! Bu seferki ayrılık haberinin kahramanları; ekranların başarılı yüzlerinden Oylum Talu ile Nisan 2013’te nikah masasına oturduğu eşi Methi Bengisu. Artık neyi paylaşamadılar, hangi konuda anlaşamadılar öğrenemedim ama boşanma kararı alan çiftten Oylum Talu, eşiyle yaşadıkları evi terk edip annesinin evine gitmiş.”

METHİ BENGİSU’NUN AİLESİ DÜĞÜNE KATILMAMIŞTI

“Kısa süre evli kaldığı Mert Çelet’ten 2007 yılında boşanan Oylum Talu, 2013’te Methi Bengisu ile evlenip Türkiye’nin en ‘sosyelit’ ailelerinden birine gelin gitmişti. Ancak o dönem, Talu’nun eşinin ailesine sergilediği tavırlar yüzünden ‘istenmeyen gelin’ ilan edildiği konuşulmuş, hatta Methi Bey’in anne-babası Emin-Sevinç Bengisu, çiftin Les Ottomans’daki düğününe bile katılmamıştı.”

Ünlü sunucu Oylum Talu ve Methi Bengisu boşanma kararı aldı - Son Dakika Magazin

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir