Fulya Zenginer: Hayat başıma yıkıldı

Fulya Zenginer: Hayat başıma yıkıldı

Koronavirüs salgınından dolayı evinde olan başarılı oyuncu Fulya Zenginer, Instagram hesabından canlı yayın yaparak hakkında merak edilen soruları yanıtladı. 2018 yılında annesini kaybeden oyuncu, yaşadığı zor günleri de ilk kez anlattı

HAYATIM BAŞIMA YIKILDI

Tüm samimiyetiyle takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Fulya Zenginer, bir takipçisinin “Annenin ölümünden sonra bu acıyla nasıl başa çıktın?” sorusu üzerine duygusal anlar yaşadı. Genç yaşta annesini kaybetmenin acısını yaşayan Zenginer, şöyle konuştu: “Annem vefat ettiğinde hayat başıma yıkıldı. Çünkü oyunculuğu onu mutlu etmek, hayalindeki evi alabilmek için yapmıştım. Gittiği gün ‘Şimdi aldığımız evde manzaraya bakamayacak’ deyip çok ağladım. Bu beni mahvetti. Babamın vefatından sonra ekmek alamadığımız günler olmuş, annemle mücadele etmiştik.”

YOKLUĞA İSYAN ETMEDİM

“Zeytinburnu’nda doğup büyüdüm. Yokluğa isyan etmedim. 17’sinde çalışmaya başladım, dimdik ayakta durdum. Gençler ümitlerini kaybetmemeli. Annemi düşündükçe ‘onun parçasıyım, devam edersem onu da yaşatırım’ diyerek ayakta durabiliyorum. Acıyla bu şekilde başa çıkıyorum. Birlikte geçirdiğimiz zamanlar için de Allah’a şükrediyorum.”

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir