Dilan Çıtak Tatlıses “covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır”

Dilan Çıtak Tatlıses “covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır”

 İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in corona virüs test sonucu belli oldu! ‘Hasta olmaktan korkuyorum’ demişti

Corona virüsü ile ilgili bir son dakika haberi de Dilan Çıtak Tatlıses’ten geldi. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya hesabından corona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Levent Dörter corona virüse yakalanan şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses de eklem ağrıları ve tat kaybı şikâyetiyle hastanelik oldu. Genç şarkıcı daha önce yaptığı paylaşımda hasta olmaktan korkuyorum demişti.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan ÇıtakTatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Covid 19 test sonucum pozitif çıktı” dedi. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Levent Dörter corona virüse yakalanan şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses de eklem ağrıları ve tat kaybı şikayetiyle hastanelik oldu. Tatlıses’in yapılan corona virüs testi pozitif çıktı.

“COVİD-19 TEST SONUCUM POZİTİF ÇIKTI”

Kötü haberi Instagram hesabından veren Dilan Çıtak Tatlıses, “Eklem ağrıları tat ve duyu kaybı şikayetlerim üzerine yaptırmış olduğum covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır” dedi.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir