Anıl Altan’dan Pelin Akil’e: İyi ki ben bu hayattayken doğmuşsun…

Anıl Altan’dan Pelin Akil’e: İyi ki ben bu hayattayken doğmuşsun…

Anıl Altan ile mutlu evliliğiyle dikkat çeken oyuncu Pelin Akil, 34 yaşına bastı. Altan, koronavirüs salgını nedeniyle eşine evde sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.Koronavirüs nedeniyle evden çıkamayan çift, kutlama fotoğraflarını da sosyal medyada paylaştı. Anıl Altan eşinin yeni yaşı için ayfasında romantik bir mesaj

Güzel kalbi gözlerinden taşıp suratına yansıyan güzeller güzeli karım, aşkım, miniğim…Hayatımda seninle olduğum için çok ama çok şanslıyım..iyi ki doğmuşsun… Seninle beraber bambaşka bir hayatımız daha doğdu, iyi ki doğmuşsun ki canımızdan canlar doğdu, iyi ki doğmuşsun ki her güne beraber başlayabiliyoruz, iyi ki doğmuşsun ki seni her gün yaşayabiliyorum, iyi ki doğmuşsun ki hayaller kurabiliyorum…”

“İyi ki doğmuşsun sen… Minik kızlarımız, ailemizle nice mutlu “sen”li senelere… İyi ki ben bu hayattayken doğmuşsun…(yemek yapma konusunda üşengeç olan ben konu sen olunca bu pastayı şevkle yaptım)”

Pelin Akil’den doğum günü mesajlarına karşılık gecikmedi:

“İyi ki doğdum, iyi ki doğurdun…İyi ki doğurdum, şu salgın bi an önce gitsin dünyamızdan o ayrı da ne güzel duygular hatırlattı bize. Evde doğum günü kutlamak ne kadar güzelmiş, o hazırlık, evi süslemek, o tatlı telaş. Özümüze çekilmek iyi de gelmedi mi? Ben tabi ki bu sürecin bitmesini canı gönülden istiyorum ama evimizde de mutluyum.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir