Netflix’in yeni Türkiye yapımı dizisi Aşk 101’den ilk afiş ve fragman!

Netflix’in yeni Türkiye yapımı dizisi Aşk 101’den ilk afiş ve fragman!

Dünyaca ünlü Netflix platformu, Türk yapımı orijinallerinin sayısını artırmaya devam ediyor. Hakan: Muhafız ile Türk yapımı ilk orijinal dizisine imza atmış, geçtiğimiz yılın aralık ayında ise Atiye dizisiyle ilgileri üstüne toplamıştı

Nertflix, geçtiğimiz ay düzenlediği Netflix 365 etkinliğinde daha çok Türk yapımı işlerle karşılaşacağımızı söyleyerek, 3. Türk yapımı olan Aşk 101’in bu ay izleyicinin beğenisine sunacaklarını açıkladılar.

AŞK 101 nasıl olacak?

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Kadrosunda Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı oyuncular barındıran bu dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Meriç Acemi’nin kaleminden çıkan bu dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer yapacak.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir