ÇUKUR DİZİSİ DE #EVDEN ÇEKİLEN BİR BÖLÜMLE KARŞIMIZDA!!

ÇUKUR DİZİSİ DE #EVDEN ÇEKİLEN BİR BÖLÜMLE KARŞIMIZDA!!

Koronavirüs nedeniyle evden çekilen diziler arasına Çukur da dahil oldu. Jet Sosyete ile başlayan bu akım izleyicileri mutlu etmeye devam ediyor. Show TV’nin sevilen dizisi ‘Çukur’ bu hafta, oyuncular tarafından evden çekilen bir bölümle ekranlarımızda olacak.

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’ evde çekilen, yeni bölümüyle Pazartesi günü özleme son veriyor. Koronavirüs salgını nedeniyle yeni bölümlerinin ekrana gelemediği haftalarda da sosyal medyada çok konuşulan dizi, sürpriz bölümüyle izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Virüs salgını sebebiyle çekimlerine ara verilen dizinin oyuncuları geçtiğimiz haftalarda ayrıca Çukur’un resmi Youtube kanalında hayranları ile buluşmuşlardı. “Çukur Evde” isimli yayınların iki bölümü de sosyal medyada büyük ilgi görmüştü. Oyuncuların kendi aralarındaki sohbet edip oyunlar oynadıkları yayınlar toplam 5 milyon görüntülenmeyi geçmiş ve izleyenlerin büyük beğenisini toplamıştı.

Her bölümü takipçileri tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni bölümünde Yamaç’la ağabeylerinin arasındaki gerilime Vartolu’nun dahil oluşu ile Karaca ve Azer’in gizli ilişkisinde yaşanacakları izleyeceğiz.

Çukur evde çekilen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek. 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir