Alef dizisi bugün izleyilerle buluşuyor!!

Alef dizisi bugün izleyilerle buluşuyor!!

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı Alef dizisi 10 Nisan Cuma akşamı ilk bölümüyle tecrübeli kadrosuyla beraber Blu TV ekranlarında.

Alef dizisinin konusu ne?

Alef dizisi,İstanbul Boğazı’nda bulunan cesedin ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin gizemini çözmeye uğraşan iki dedektifin hikayesini anlatıyor. 

Genç ve hırslı dedektif olan Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) İngiltere’de eğitim alan biridir ve olaylara Batılı yöntemlerle yaklaşmaktadır. Birlikte çalıştığı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), teşkilatta başına buyruk halleriyle tanınan, tecrübeli ve geleneksel yöntemleri benimseyen dedektiftir. 

Hem özel hayatları, hem de olaylara yaklaşma tarzları birbirinden farklı olan ikili İstanbul’da işlenen esrarengiz bir seri cinayet vakasının izini sürerken, bir üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan Yaşar (Melisa Sözen) da onlara katılır. Üç kişiden oluşan bu ekip, cinayet vakasını çözmeye çalışırken elde ettikleri her kanıt ile asırlardır saklı kalan bir sır perdesini aralayacaklardır.

Alef dizisinin kadrosunda kimler var?

Alef dizisinin yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper otururken, başrollerini Dedektif Kemal rolünde Kenan İmirzalıoğlu, Dedektif Kemal’in ortağı Settar rolünde Ahmet Mümtaz Taylan ve Üniversitede öğretim görevlisi Yaşar rolünde Melisa Sözen paylaşıyor.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir