Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu sorgulama takibi nasıl olacak?

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu sorgulama takibi nasıl olacak?

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Kredisi başvurusu başvuru ve sorgulama ekranı! Dünyanın ortak problemi olan ve ülkemizde de etkisini gösteren corona virüs salgını, ekonomik anlamda olumsuzlukları da beraberinde getiriyor. Bu süreçten olumsuz etkilenen vatandaşlar için 3 kamu bankası 10 bin TL’ye kadar 6 ay geri ödemesiz ve 36 ay vadeli şekilde Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi sunuyor. Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştiren veya hâlihazırda gerçekleştirmiş olan vatandaşlar, ‘Ziraat Bankası 10 bin TL Bireysel Destek İhtiyaç Kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler, kimler alabilir ve sorgulama nereden yapılır?’ sorularının yanıtını araştırıyor. Zira, 0.49 faiz oranı ve 36 ay vade ile 10 bin TL, 7 bin 500 TL, 5 bin TL, 3 bin TL devlet destekli kredi vatandaşlara veriliyor. Başvuru sürecini tamamlayanlar ise ‘Ziraat Bankası kredi başvuru sonuçları sorgulama ekranı’ hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. İşte, 36 ay vadeli ve 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama linki ve son dakika gelişmeleri…

Ziraat Bankas8 6 ay geri ödemesiz Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi ile ilgili son dakika haberleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Dünyanın ortak problemi olan corona virüs salgını ekonomik sorunları beraberinde getiriyor. Durum böyle olunca ekonomik anlamda zor günler geçiren vatandaşlara 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL’ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi sunuluyor. Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştiren veya hâlihazırda gerçekleştirmiş olan vatandaşlar, ‘Ziraat Bankası 10 bin TL Bireysel Destek İhtiyaç Kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler, kimler alabilir ve sorgulama nereden yapılır?’ sorularının yanıtını araştırıyor. Zira, 0.49 faiz oranı ve 36 ay vade ile 10 bin TL, 7 bin 500 TL, 5 bin TL, 3 bin TL devlet destekli kredi vatandaşlara veriliyor.

İnternet şube veya Ziraat mobil uygulamadan Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredi kullanmak mümkün.

Bankkartınız ve kart şifreniz varsa https://bireysel.ziraatbank.com.tr (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan “Hemen Başvur” seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredinizi ATM’lerimizden Bankkartınızla veya Bankkartınız yoksa “Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi” seçeneğinden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUM HANGİ AŞAMADA?

Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden takip edebiliriniz.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir